Dopasowanie i komfort do miseczki M

Tekst: Katarzyna Sałata / Dobra Kreacja

Cześć! Rozpoznajecie tę konstrukcję w nowym kolorze? Za trzy tygodnie będzie jego premiera, a czarna wersja znów jest w sprzedaży.

Wróciłam do model Yoko K810 z Gorsenia, bo świetnie według mnie rozwiązuje problem, z którym zmaga się wiele kobiet z dużym i bardzo dużym biustem – boleśnie wrzynających się ramiączek oraz niewygodnego obwodu pod biustem.

Przedstawię Wam dziś szerzej, co zyskujemy brafittingowo i zdrowotnie dzięki tej konstrukcji.

Na modelce jest rozmiar 75J.

Na modelce jest rozmiar 75J.

  • Jej początek sięga modelu Vicky. Z niego wzięła szerokie taśmy elastyczne w obwodzie oraz charakterystyczną ozdobę „V”. Teraz jest ona inaczej umocowana. Układa się wyżej i wygodniej.
  • Za to kształt drutów i wysokości mostka są bliższe formie K101.
  • Charakterystyczną formę miseczki oraz podwójną parę ramiączek zawdzięcza modelowi Glossy.
Wygodny obwód pod biustem.

Wygodny obwód pod biustem.

Poznajcie najważniejsze powody, dla których warto nosić Yoko!

✅ Szerokie taśmy tylne – elastyczne, gładkie i bardzo wygodne. Znacząco zmniejszają nacisk biustonosza na ciało, ponieważ rozkładają go na większej powierzchni i mają większą sprężystość. To pozwala również na pełen i swobodny ruch przepony – najważniejszego mięśnia oddechowego! Przekłada się na lepsze dotlenienie, wzrost poziomu tlenu we krwi oraz uspokaja układ autonomiczny, który kieruje m.in. przepływem krwi, oddychaniem, trawieniem czy metabolizmem.
✅ Stabilna i wyżej wymodelowana miseczka uszyta jest z kilku warstw: nierozciągliwego simplexu na podstawie, elastycznej koronki na górze oraz stabilnej siatki pod nią – od wewnętrznej strony. Te trzy warstwy dobrze przytrzymują pierś od dołu, z boku i z góry. Pomagają wyrównać asymetrię. Jednocześnie duża powierzchnia miseczki i szeroki pas pod biustem odciążają odcinek barkowo-obojczykowy, bo przejmują część ciężaru piersi.
✅ Dwie pary ramiączek również pomagają w tym zadaniu. Pierwsza jest wyprowadzona z bocznej, stabilnej części miski (na bazie simplexu). Druga umocowana do górnej i elastycznej, domyka pierś. Ozdobne ramiączka są bliżej zapięcia biustonosza, dzięki temu również przesuwają biust ku środkowi.
✅ Warto zapamiętać, że miseczka wypada zazwyczaj o jeden rozmiar głębiej niż w konstrukcjach Gorsenii opartych np. na formie K496, którą znamy np. z modelu Paradise.

_Y7A8621

Podsumowując, model Yoko K810 świetnie rozwiązuje problemy dużego biustu zarówno w kontekście zadań brafittingowych, jak i odciążenia odcinka barkowego czy zmniejszenia napięcia pasa obwodu pod biustem.

To jeden z moich ulubionych i najwygodniejszych biustonoszy. Cieszę się, że teraz będę mogła zakładać go również pod jasne ubrania
Na modelkach są rozmiary: różowy beż 75J, czarny 80I Dla siebie dopasowałam 80H.

Yoko K810

Yoko K810

Dostępne rozmiary biustonosza: 65F-M, 70E-M, 75D-M, 80C-M, 85B-M, 90B-K, 95B-J, 100B-F
Majtki: brazyliany od S do 3XL, figi od M do 4XL.

Życzę udanych przymiarek!