Kostium kąpielowy Papaya BIG soft z marki Lupoline. Foto: Dobra Kreacja

Kostiumy na duży biust

Tekst: Katarzyna Sałata / Dobra Kreacja

Halo, tu baza! mogłabym zawołać, bo konstrukcja miseczek w kostiumie kąpielowym Papaya BIG soft jest oparta na świetnym modelu 140, który przez cały rok jest dostępny w kolekcji bieliźnianej Lupoline.

Tym razem jednak ciekawość brafittingowa zaprowadziła mnie do kolekcji kostiumów na duży biust, które marka w tym sezonie poszerzyła o jedną grupę rozmiarową i sięgają do miseczki N. Są w niej stroje jednoczęściowe oraz ciekawe topy BIG soft (na konstrukcji bazowej 131).

Miseczka w modelu Papaya BIG soft jest głębsza. Dopasowałam na siebie rozmiar 80I. Natomiast na sylwetkach widzicie rozmiary 70I i 80K.

Jak konstrukcja kostiumu przekłada się na jego wygodę?

Na zdjęciu jest kostium Papaya BIG soft w rozmiarze 80K Foto: Dobra Kreacja

✅ Przy zakresach do miseczki N ważne jest podszycie miseczki wykonanej z dzianiny typu lycra dwoma rodzajami tiulu. W górnej części jest on elastyczny i dopasowuje się do piersi, dzięki czemu unikamy ich przecinania przez krawędź miseczki. W dolnej części stabilny, aby zapobiec rozciąganiu podstawy miski i zachować dobre parametry podtrzymania. Dodatkowo kostium jest delikatny dla ciała, bo wewnętrzne szwy są zabezpieczone.

✅ Pas obwodu jest szerszy do 7 mm w porównaniu do wcześniejszych rozwiązań (w zależności od grupy rozmiarowej). Wynika to z podkroju miski pod pachami i szycia produktów w nowej technologii. Tutaj również są użyte różne typy siatki, abyśmy mogły prawidłowo dopasować pas obwodu, który nie ma regulowanego zapięcia.

✅Boczek, czyli część pomiędzy drutem a fiszbinem bocznym jest podszyta stabilną siatką. Dalej siatka jest elastyczna, jednak o większej gramaturze niż ta na miseczkach.

✅Na zdjęciach na pewno zauważycie, że duży biust jest zgrabnie przesunięty z boków ku środkowi i uniesiony. To zaleta konstrukcji, z której ta forma powstała, czyli wspomnianego już przeze mnie modelu 140. Ponadto jest dodatkowe wzmocnienie krawędzi miseczki od strony pachy. Ona pracuje, ale nie rozciąga się nadmiernie. Przylega do boków piersi.

✅Ramiączka są regulowane, kolorowe i obszyte materiałem spójnym ze wzorem kostiumu.

 

Dzięki tym wszystkim zabiegom żywotność produktu jest trwalsza, bo materiały nie wyciągają się pod wpływem ciężaru piersi. To jest gwarancją stabilnego ich podtrzymania oraz świetnego kształtowania.

 

Dużym plusem, co docenią szczególnie kobiety, u których np. biust jest większy, a pupa mniejsza jest opcja oddzielnego dobrania majteczek. Marka proponuje je w dwóch krojach.

Figi i szorty: bardziej wycięte i niższe w stanie w rozmiarach 36-42

Figi klasyczne: wyżej zabudowane w rozmiarach 36-48

Rozmiary miseczek:

65 G-N, 70F-M, 75E-L, 80D-K, 85C-J, 90C-I, 95C-H, 100C-G

Oferta jest kolorowa i różnorodna konstrukcyjnie, bo znajdziecie w niej także modele na średni i mniejszy biust – kopy żelowe oraz miękkie braletki.

Daty wejścia do sprzedaży: w tej chwili na stronie internetowej marki Lupoline są dostępne Papaya, Jamajka i Bohol. Stopniowo będą się pojawiać kolejne modele.

Natomiast w sklepach współpracujących z marką są także dostępne modele: Irbis Black, Parrot i Procida. Do końca kwietnia cała kolekcja będzie w sprzedaży.

Do zobaczenia na plaży!☀️

#współpraca